R, 22.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Galerii: Ivo Nikkolo esitles juubeligalal vinget erikollektsiooni

Naine
Facebook
Comments

Tallinna Moenädala raames tähistas disainbränd Ivo Nikkolo oma 20. juubelit suurejoonelise gala-showga «Ivo Nikkolo – since 1994». 

Laupäeva õhtul toodi udusele sünkjasmustale moelavale 71 erinevat komplekti, mis sisaldasid hulgaliselt spetsiaalselt show jaoks disainitud ekstravagantsed ainueksemplare. Gala-kollektsiooni lõid koostöös kaubamärgi tänased disainerid – kahekordne Kuldnõela võitja Eve Hanson ja Britta Laumets ning kaubamärgi looja, Ivo Nikkolo. Sündis tõeliselt kordumatu ning ivonikkololik moeplahvatus, mis hoolimata oma ebatavalisest pikkusest – 25 minutit, hoidis publikut lõpuni põnevil, pälvis rohkelt ovatsioone ja lõppes tõeliselt luksusliku hõbedase glitter-sajuga.

«Kõigil meil on oma peidus pool. Meid inspireeris gala-kollektsiooni luues Ivo Nikkolot kandev naine - vaid selleks üheks õhtuks otsustasime välja tuua tema igapäevaselt varjatud ja tõeliselt ekstravagantse külje,» avas Ivo Nikkolo peadisainer Eve Hanson gala-kollektsiooni loomise lugu. «Me lasime ennast loojatena vabaks ja tõime välja kõik selle, mida tavakollektsioonides vaid ridade vahelt aimata saab,» ütles Hanson.

Vaata pilte erikollektsioonist!

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles