11 asja, mida mehed naistelt ilma küsimata ootavad

Naine
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto: SCANPIX

Mehed ootavad naistelt teatud asju ilma, et nad seda naistele mainiksid. Meestel on raskem oma tundeid ja soove sõnadesse panna kui naistel, kuigi see teeks asjad tunduvalt lihtsamaks. Üks põhjus, miks mehed kõike välja ei ütle, võib olla see, et nad eeldavad, et naistele ei pea kõike ütlema, et naised hoomavad asju lennult.

Mehed siiralt usuvad, et naised teavad, mida nad tahavad, aga tegelikkuses see päris nii ei ole. Allwomenstalk pani kirja 11 asja, mida mehed naistelt ilma küsimata ootavad.

1. Austus

Üks tähtsamaid asju, mida mehed naistelt tahavad, on austus. Ometi ei ütle nad seda välja. Mida kujutab endast mehe austamine? Lihtsalt öelduna tähendab see seda, et sa väärtustad mehe mõtteid, ideesid, tegusid ja tundeid. See tähendab, et sa pead teda oluliseks ja näitad seda oma tegudega.

2. Imetlus

Austusega käsikäes käib imetlus. Meestele meeldib, kui neid imetletakse, kuid selles asjas on ka üks konks. Imetlus peab olema siiras, et mees seda usuks. Meestel paistab olevat mingi salajane radar, mis annab neile märku, kui naine teeb ebasiira komplimendi. Aga kui sa kiidad teda siiralt ja hindad tema olemasolu, siis ta on selle üle äärmiselt õnnelik.

3. Seltskond

Meestele meeldib nende naiste seltskond, kes neile huvi pakuvad. Ta võib kutsuda sind laupäeva hommikul endaga koos tennist mängima või mõnel õhtul lihtsalt filmi vaatama. Põhiline on see, et talle meeldib su seltskond. Muidugi aeg-ajalt tahab ta semudega koos olla, aga talle meeldib olla ka sinuga. Kasuta seda ära ja leia viise, kuidas saaksid temaga rohkem koos olla.

4. Silmarõõm

Mehed hindavad seda, kui nende elus olulisel kohal olev naine hoolitseb oma välimuse eest. Sa ei pea olema supermodell selleks, et mehele meeldida. Väike pingutus võib aga mehele muljet avaldada ja sa võid olla kindel, et ta on su üle uhke. Hoolitse oma meigi ja keha eest, säti soeng enne välja minekut korda. Pane selga riided, mis mehele sinu seljas meeldivad ja võta vastu tema siirad komplimendid.

5. Meeldiv hääletoon

Meestele meeldib, kui naised räägivad nende pehmel ja mahedal toonil. Ja kas seda saab neile pahaks panna? Ilmselt kõigile meeldib rohkem suhelda inimestega, kel on meeldiv hääletoon. Võib olla veidike keeruline pidevalt samal toonil rääkida, aga seda on võimalik harjutada. Inimesed reageerivad palju paremini, kui pöördud nende poole viisakalt ja rahuliku häälega.

6. Julgustus

Meestele meeldib, kui neid julgustatakse. Nad lausa vajavad seda. Neile meeldib mõte, et kallis naine toetab nende seljatagust ja elab neile kaasa. Sinu usk mehesse on tema jaoks äärmiselt oluline. Mees on veendunud, et kui naine usub temasse, suudab mees kõike saavutada. Vastutasuks märkad, et mees toetab ka sind.

7. Lugupidamine

Meestele meeldib, kui neist peetakse lugu ja selleks ei pea naine palju pingutama. Tänusõnad ja meeldiv naeratus võivad imesid teha ning näidata mehele, et sa pead temast tõeliselt lugu. Pole oluline, mida mees on sinu heaks teinud, tema panusele väärikalt reageerimine muudab sind tema jaoks vaid kallimaks. 

8. Tunnustus

Mõnikord peavad mehed mängima mitut erinevat rolli ja tegema oma pere ning sõprade heaks nii mõndagi. Maini aeg-ajalt mehele, et sa paned tema panust tähele ja tunnustad teda selle eest. Mehed ei saa tihti tunnustust, kuid seda enam oskab ta su sõnu hinnata.

9. Iseseisvus

Mehed armastavad oma iseseisvust. See ei tähenda, et ta tahaks kogu aeg üksi olla, aga talle meeldib mõnikord omaette midagi teha ilma, et naine teda pidevalt kontrolliks. Luba mehel aeg-ajalt sõpradega väljas käia või niisama omi asju ajada.

10. Toetus

Me kõik vajame head tugivõrgustikku ja mehed pole selles osas erinevad. Kui mees ütleb, et plaanib osaleda maratonil või küsida ametikõrgendust, toeta tema pingutusi. Anna talle teada, et oled tema selja taga, ka siis, kui mehe eesmärk tundub esmapilgul olevat ebareaalne. Kui miski on su mehe jaoks oluline, siis ta tahab, et see oleks oluline ka sinule.

11. Iha

Isegi, kui arvad, et mees teab, et sa tahad teda, näita talle seda ikkagi. Meestele meeldib mõte, et neid ihaldatakse ja kui ta ei tunne, et naine tahab teda, riivab see mehe enesekindlust. Flirdi temaga, anna talle märku, et tema kohalolu erutab sind ja sa oled õnnelik, et saad olla koos temaga.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles