Oled öösel ärgates näinud, et mees vaatab oma telefonis või arvutis Facebooki, kuid paneb nutiseadmed kiirelt sind märgates ära.
Kuna üha enam inimesi hoiab oma nutiseadmeid magades voodi lähedal (kuigi on kindlaks tehtud, et see häirib und), siis suureneb ka tõenäosus, et öösiti peetakse privaatseid vestlusi. Üks asi on see, kui mees niisama öösel Facebooki vaatab, aga kui ta üritab meeleheitlikult sinu eest varjata, mida ta telefonis või arvutis teeb, siis paneb see ju mõtlema, et mis toimub.
Ta üritab kiivalt oma telefoni või tahvelarvutit varjata.
Kui inimene üritab midagi varjata, siis seda on sageli tema käitumisest aru saada. Kui ta üritab sinu eest oma nutiseadmeid varjata ega luba sul neid kasutada, siis ilmselt on seal midagi, mida ta ei taha, et sinu silmad näeksid. Pane tähele, kas mees ärritub kergesti, kui küsid tema telefoni või muu sidevahendi kohta.
Märkad, et inimesed kommenteerivad mehe Facebooki seinal midagi või jagavad sisenalju, kuid sul pole aimugi, kes need inimesed on.
Paljud inimesed ei tea sedagi, kes kõik on nende Facebooki sõbralistis, rääkimata sellest, kes kuuluvad partneri sõprade hulka. Meil kõigil on kolleege, sõprade sõpru ja juhututtavaid, kes ei pruugi meile kohe meeldegi tulla. Aga kui keegi võõras on vallutanud su partneri Facebooki seina ja tundub, et nende vahel on lausa midagi intiimset, siis peaksid ehk asja lähemalt uurima. Eriti, kui partner keeldub sulle selgitamast, kellega on täpselt tegu.
Ta võtab kaitsepositsiooni, kui jutuks on see, kui sageli ta oma telefoni kasutab või süüdistab lausa sind, et sina käitud temaga halvasti.
Kui partner teeb midagi, mida ta teab, et ei peaks tegema, siis võib ta võtta kaitsepositsiooni või üritada meeleheitlikult end «puhtaks pesta». Võimalik, et ta ei taha üldse rääkida sellest, kui palju ta oma telefoni kasutab või hakkab hoopis sinu internetiharjumuste kallal nokkima.