Mis aga trendivankritesse ja muudesse ebavajalikesse vidinatesse puutub, siis Liisil on nende vastu lausa allergia. «Oleme just abikaasaga meie iga-aastasel pikemal reisil Ameerikas, seega kasutasime võimalust ja saatsime ka siit erinevaid vidinaid koju. Mul on nende klassikaliste kärude ja kohmakate titeasjade vastu lausa allergia, aga kuna midagi ju peab valima, siis läksime tehnoloogiateed ja leidsime põneva brändi nagu «4Moms». Eks keda huvitab, saab internetist järgi vaadata. Aga kokkuvõttes tahaks last rohkem isiksusena tundma õppida ja temaga suhelda, kui teda nunnu aksessuaarina kasutada,» kommenteerib Liis, kes loodab, et tema tütrest sirgub asjalik ja edukas naine, kes maailmas läbi lööb.
Kogu raseduse periood on Liisi sõnul olnud imeline. «Ei tahaks ära sõnuda, aga varjata pole ka nagu mõtet, seega saan öelda tänutundega, et see on olnud üks mu elu nauditavamaid aegu ja niimoodi võiks neid lapsi ju saada veelgi,» naerab Liis.
Liis on veendunud, et kui vanemad on lapse saamiseks nii füüsiliselt kui ka vaimselt ette valmistunud, siis pole midagi karta vaja. «Olen seda korrutanud ka oma veel lastetutele sõbrannadele, aga ei tea, kas nad usuvad mind või mõtlevad, et soiun mingit tüüpilist beebimamma rida. Usun, et heas enesetundes mängib rolli ka see, et olime selleks sündmuseks mõlemad abikaasaga vaimselt ja füüsiliselt ette valmistunud ja oskame teineteist hoida ja toetada. Lapseootus ei ole ju ainult ema teema, sest ka mehest saab isa ja naisel on siin mehe toetamisel oma roll täita.»
Lapseootus on seega Liisil möödunud siiani hästi ja ta on hoolitsenud ka oma tervise eest, et ei peaks hiljem väga muretsema rasedusejärgsete liigsete kilode pärast. «Ettevalmistus on nii oluline. Ja suhtumine,» lisab ta. «Minu suhtumine on olnud sellest hetkest saadik kui otsustasin, et minust saab ema, selline, et olen selle olukorra peremees, naudin igat hetke ning annan endast oma parima. Aga nii ma suhtungi elusse üldiselt ja loodan, et ka tirts selle pärib,» nendib Liis.