E, 4.12.2023

13-aastane poiss kukkus mänguhoos hüppetornist alla platvormile

Linda Pärn
, toimetaja
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Verevi järv Elvas.
Verevi järv Elvas. Foto: Sille Annuk / Postimees

Pühapäeva õhtul, pärast Elva Verevi järve rannavalve ametliku tööpäeva lõppu kuulsid randa palli mängima jäänud G4Si rannavalvurid appihüüdu. Hüppetornil, mis asub rannast eemal ujuvplatvormil, turninud 13-aastane poiss kukkus tornist alla vastu platvormi ning sealt vette.

Veest aitas poisi välja kaasujuja, edasi tegutsesid poisiga rannavalvurid Marili Jaansoo ja Jannely Punnisson, kes kontrollisid poisi tervislikku seisundit, kutsusid kiirabi ning transportisid kiirabi rannavalvepaadiga kannatanu juurde ning hiljem koos kannatanuga tagasi kaldale. Poisil olid murdunud lõualuu, käeluu ning kaks sõrme.

Pidades silmas, et too õnnetus juhtus mänguhoos – poiss kukkus tornist mängides kulli, paneb G4Si rannavalve juht Henry Seemel rannakülalistele südamele, et vee ääres mängivatel lastel hoitaks silma peal erilise hoolega.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles