Lilli Jahilo esitles Ammende villas suvist moekollektsiooni

Naine
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kaunis Ammende villa restoranis esitles 11. mail peakokk Marko Lumera 5-käigulise õhtusöögiga uut suvemenüüd. Rikkalikule õhtusöögile eelnes Lilli Jahilo särav kevad-suvine moeshow.

Erilistele kulinaarsetele naudingutele ning moevaatemängule sekundeeris muusikaga saksofonist Raul Sööt ning klaveril Joel-Rasmus Remmel. Õhtut juhatas Tormis Laanisto.

Värske Lilli Jahilo kollektsioon on kavandatud kaamoslikul südatalvel, mil kõikvõimalikud pinged ühiskonda räsisid - nii tekkis disaineril soov panustada klaari ja ausa maailmatunnetuse kujundamisse. Tundlikud ja puhtad värvid, kerged kangad ja rõivaste lakooniline romantilisus on märksõnadeks, mis vormitud kevad-suvisesse kollektsiooni. Lisaks paneb eelmisel aastal mitmete moeajalugu käsitlevate näituste külastamine nii Eesti kui Euroopa muuseumides taas õhkama retrostiilis lilleliste kangaste ning naiseliku figuuri rõhutava silueti järele.

«Ma soovin, et kevad sujuks tujutõstvalt ja kvaliteetselt ning just nendele märksõnadele vastab iga ese ses kollektsioonis,» ütles Lilli Jahilo oma kollektsiooni tutvustuseks. Hooajale kohaselt ja inimeste eelistusi arvesse võttes on kollektsiooni fookuses kleidid.

Tagasi üles