Ei ole. Kuigi sel hetkel pole su peas muud, kui vaid tahtmine tunda partnerit enda sees, pole vahekord reeglina väärt seda muret, mis sind hiljem tabab kas seoses suguhaiguste või võimaliku rasedusega, kirjutab GalTime.
Paljude arvates on seks ilma kondoomita võrreldav näiteks šokolaadikoogiga (või misiganes asjaga, mis sulle tohutult meeldib, kuid on kahjulik). Sel nõrkushetkel tundub terve koogi nahka pistmine geniaalse ideena, võib-olla oled isegi võimeline seda tegu täielikult õigustama. Aga kui sa lõpuks alla annad ja terve koogi ära sööd, siis hakkab süütunne oma tempe tegema.
Sama kehtib ka kaitsevahendita seksi puhul. Naised, pidage meeles, et see pole ainult mehe kohutus teid mõlemaid kaitsta. Muidugi kui oled tõsises ja monogaamses suhtes, teid mõlemaid on testitud ja sind ei hirmuta võimalus, et võid rasestuda, siis tehke magamistoas, mida hing ihkab.
Kas tunned kondoome ostes häbi?
Kas oled apteegist kondoome ostes kogenud, et müüja justkui salamisi vaatab sind halvustava pilguga? Või veelgi hullem - toidupoes tundnud teiste ostjate pilke, kes nagu mõistaks sind hukka, et julged seksida? Tegelikult pole siin midagi häbeneda, seks on elu normaalne osa. Pealegi ei vaata sind ju keegi, sest sa pole ainus inimene, kes kondoome ostab.
Kondoomide ostmine on vastutustundlik tegu. See näitab, et sa hoolitsed enda ja oma partneri tervise eest. Kondoomide soetamine ei ole ainult meeste vastutusalla kuuluv tegevus. Kondoom käib küll mehe suguelundi peale, kuid see siseneb ka sinusse ja tegelikult kaitseb ju sind isegi rohkem kui teda. Lisaks sugulisel teel levivatele haigustele, ohustab naisi ka soovimatu rasedus.