N, 30.11.2023

«Minu imeline muutumine» kingib osalejatele ilusama elu

Naine
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Eve Kallaste
Eve Kallaste Foto: TV 3

Eve Kallaste juhtimisel jõuab TV 3 ekraanil vaatajateni liigutav tõsielusari «Minu imeline muutumine».

1700 soovija hulgast valiti välja kaksteist osalejat, kellest igaüks usub, et uus välimus annaks neile täiesti uue enesekindluse. Nad ei taha enam olla tõrjutud, närtsinud ja ümbritsevatele pilgata. Oma välimusega kimpus, stressis ja rahulolematud inimesed saavad just selles sarjas võimaluse usaldada end spetsialistide kätesse. Eesti parim ilu-asjatundjate meeskond, kuhu kuuluvad kirurgid, hambaarstid, stilistid, treenerid, juuksurid ning jumestajad - kõik nad annavad endast parima, et osalejad saaksid läbi muutumise oma välimusest põhjustatud kompleksidest vabaneda.

Inimesed, kes on terve elu kannatanud solvanguid ja kõrvalpilke, teevad läbi radikaalsed operatsioonid. Nad saavad endale ilusama nina, nad vabanevad lontkõrvadest, nende rippuvast kõhunahast jääb vaid mälestus. Mitte ainult naised, vaid ka mehed saavad saates nii rasvaimu kui ka laugude ja rindade korrigeerimise, millest viimased on osalejate meelest kas liiga väikesed, liiga suured või lihtsalt närtsinud.

Täituvad muutujate pisemadki välimusega seotud unistused; isegi need, kes on enneaegselt vananenud, muudetakse lõikuste ja täitesüstide abiga kuni 15 aastat nooremaks! Muutujad, kes on pool elu olnud ilma hammasteta, saavad endale lõpuks ometi särava naeratuse ning nad võivad julgelt inimestele otsa vaadata. Tänu pool aastat väldanud parimate hambaarstide, kirurgide ja iluspetsialistide tööle jõuavad televaatajate ette kaksteist imelise muutumise lugu! 

«Minu imeline muutumine» on TV3s kolmapäeviti kell 20.00.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles