21-aastane Maren Butler, kes määratleb end meheliku naisena, ja 23-aastane James Carrington, kes peab end naiselikuks meheks, on koos olnud poolteist aastat. Daily Mail UK vahendusel avab paar oma «ebatavalise heteroseksuaalse suhte» tagamaid, sealhulgas paljastades, kuidas nad saavad hakkama võõraste inimeste julmade kommentaaride ja pilkudega.

Põhja-Carolinast Durhamist pärit James armastab «tüdrukulikke» asju, sealhulgas ripsmepikendusi, geelküüsi ja kontsakingi – seda kõike saadab tema enda sõnul «naiselik käitumine». Californiast Central Valleyst pärit Maren on musklis kehaehitusega naine, kes ostab endale riideid meesteosakonnast ja ei kanna meiki. Nad ei hooli kõigist neist stereotüüpsetest asjadest, mille eiramine võib inimestele tunduda ühe mehe ja naise puhul ebatavalisena. Aga see ei olegi lugu ühest tavapärasest paarist, see on lugu vahvast paarist, kes trotsib ühiskondlikku «normaalsust» ning julgeb jääda täielikult iseendaks.

Sotsiaalseid norme murdvad Maren Butler ja James Carrington
Sotsiaalseid norme murdvad Maren Butler ja James Carrington Foto: MarenButler/JamesCarrington/SWNS/MarenButler/JamesCarrington/SWNS
Facebook
Comments