P, 1.10.2023

Mees tabas beebimonitori kaudu naise petmiselt – kuid see polnud veel kõige hullem

Naine
Facebook
Comments

Mees nimega Declan Fuller ütles, et tema elust sai justkui sari «Eastenders», kui ta tabas beebimonitori kaudu, et tema 22-aastasel naisel Stephaniel ja 44-aastasel isal Darrenil on õige soojad suhted. Nüüd ootavad tema eksnaine ja isa kaksikuid.

22-aastane Declan, kellel on Stephaniega kaheaastane tütar Willow, võttis naise vahele, kui too hiilis pärastlõunati tema isa magamistuppa. Stephanie väidab aga, et nad vaatasid lihtsalt telekast «Simpsoneid».

Endine matusetalitaja Declan ütles: «See on haige – kuidas sai mu isa mulle nii teha? See on nagu «Eastendersist». See ei ole normaalne.»

Declan muutus kahtlustavaks, kui lahutatud Darren kolis eelmise aasta septembris noorpaari ja nende tütre Willow’ juurde. Kaks kuud hiljem kontrollis Declan telefoni kaudu kodus olevat monitori, mille veebikaamera oli suunatud isa magamistoa uksele. Tema kahtlused said kinnitust, kui ta märkas, et isa ja naine veedavad toas koos palju aega, ja ta lõpetas suhte. Töötu Stephanie ja Darren on nüüd aga suhtes ja ootavad kaksikuid, vahendab Mirror.

«Mul on beebidest kahju, nad tulevad väga segasesse perekonda,» ütles Declan. «Ma tunnen end petetuna, aga mul on ilma nendeta parem,» lisas ta ekspruudi ja oma isa kohta.

«Ma ei petnud Declanit,» rõhutas aga Stephanie. «Meist sai paar umbes nädal aega pärast seda, kui ta mind maha jättis.»

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles