E, 29.05.2023

Bussi alla jäänud naisele ilmutas end surnud abikaasa, kel oli ootamatu sõnum

Ele Kalda
, reporter-toimetaja
Facebook Twitter
Comments
Carole Attle, kes jäi pärast ränka bussiõnnetust ellu. Ta ütleb, et surnud abikaasa päästis ta.
Carole Attle, kes jäi pärast ränka bussiõnnetust ellu. Ta ütleb, et surnud abikaasa päästis ta. Foto: Great North Air Ambulance / SWNS

74-aastane Carole Attle jäi Inglismaal bussi alla, kuid jäi enda sõnul ellu tänu surnud abikaasale, kes talle nägemuses ilmus. Mehel oli üllatav sõnum naisele edasi anda.

Attle pandi pärast bussiõnnetust mullu 28. juulil kunstlikku koomasse. Attle lamas viis nädalat haiglas intensiivraviosakonnas ning tema 2019. aastal surnud abikaasa David käis teda seal vaatamas ja kehutas teda edasi võitlema. «Ülal pole ruumi,» teatas kadunuke.

Attle mäletab, et käis poes kellelegi kingitust ostmas ja viis nädalat hiljem ärkas ta haiglavoodis. «Kui olin intensiivraviosakonnas, siis ma ei tea, kas see oli reaalne või mis see oli, aga ühel päeval ärkasin üles ja võisin vanduda, et mu abikaasa on minu kõrval voodis. Ta ütles, et minu jaoks ei ole ülal ruumi ja ta ei taha, et ma läheksin teise kohta, nii et ma parem paranegu ja võidelgu. Pärast seda pöördusid asjad paremuse poole.»

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles