R, 31.03.2023

MIDA TEHA? ⟩ Mees küsib nõu: naine naasis tööreisilt, pikantne üllatus kohvris

Naine
Mees küsib nõu: naine naasis tööreisilt, pikantne üllatus kohvris
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Shutterstock

Üks 30. aastates abielumees sattus täbarasse olukorda. Tema naine läks nädalavahetuseks kolleegidega tööüritusele, mille käigus ööbiti kaks ööd hotellis. Kodus tagasi, oli naine vaikne ja ütles, et on kurnatud ning ei jaksa rääkida nädalavahetusest.

«Kuna mul oli esmaspäev vaba, siis pakkisin tema kohvri lahti, et pesu masinasse visata, ja leidsin tema riiete vahelt meeste bokserid. Need ei ole minu omad, ma ei ole neid kunagi varem näinud, nii et ma jõudsin kohe järeldusele, et ta magas kellegagi reisil ja pakkis kogemata tema bokserid oma asjadega kohvrisse. Ma ei tea, kuidas temaga sellest rääkida. Ma arvan, et lükkan seda edasi, sest ei taha tõtt teada. Ma oleksin muserdatud, kui ta tunnistaks, et ta on kellegagi maganud või et tal on kolleegiga suhe.»

Mirrori nõuanderubriigist anti talle selline vastus: «Sa oled veendunud, et ta on maganud kellegi teisega ja sa ei taha seda temalt kuulda. Aga sa ei saa seda ignoreerida – see ajab sind juba praegu hulluks ja mida kauem sa sellega viivitad, seda halvemini sa end tunned. Aga jah, ilmselt on mõistlik valmistuda halvimaks stsenaariumiks.

Märksõnad
Tagasi üles