R, 9.12.2022

ETTEVAATUST ⟩ Sellist tüüpi mehega ei taha ükski naine tegemist teha

Naine
Sellist tüüpi mehega ei taha ükski naine tegemist teha
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments 1
Pilt on illustratiivne.
Pilt on illustratiivne. Foto: Shutterstock

Sel aastal on tekkinud palju uusi kohtingutrende. Lisaks selgub, et enamik vallalisi naisi üritab vältida kohtinguid meestega, kellel on üks «viga» küljes.

Pole saladus, et armastuse otsimine võib olla omamoodi katsumus – leida enda kõrvale keegi, keda jäägitult usaldada ja kellega oleks iga päev mõnus koos olla, on paras väljakutse.

Kohtinguekspert paljastas, et on teatud tüüpi mehi, kellega naised parema meelega kohtamas käia ei taha. Nimelt jätavad naisi külmaks mehed, kes ei oska töö- ja eraelu lahus hoida. 

Bumble'i uuringust selgus tõsiasi, et iga kümnes inimene ei taha kohtingul käia kellegagi, kes mõtlevad liiga palju tööst. Naised soovivad oma kõrvale armastavat kaaslast, kes pööraks rohkem tähelepanu nendega koos veetmisele, mitte ei pühendaks kogu oma aega töökohustustele.

Küpsesse ikka jõudnud naine teab juba kindlalt, millised mehed talle ei meeldi. Kuid kas tead ka, mis on mehe halvim omadus, mis peaaegu kindlasti igas vanuses naise eemale peletab?

Mõnele naisele meeldivad mehed, kes armastavad raamatuid lugeda, teised jällegi armastavad kaaslast, kes lõõbib. Mõned naised peavad oluliseks, et mees oleks vastutustundlik. Kuid selles ühes omaduses nõustuvad kõik naised – ühelegi naisele ei meeldi isekad mehed.

Ükski naine ei taha olla mehe läheduses, kellega pole võimalik kunagi kompromisse teha.

Igas suhtes esineb hetki, mil käitume partneri suhtes isekalt. Kuid kui sellisest käitumisest saab igapäevane harjumus, on tegemist probleemiga. Kuidas aru saada, et mees on isekas?

1. Ta tahab, et sa teda kuulaksid, aga sind ta kuulama ei vaevu.

2. Asjade arutamise asemel otsustab ta sind ignoreerida.

3. Tal peab alati õigus olema.

4. Ta süüdistab sind isekuses.

5. Ta ärritub, kui sa ei kaasa teda oma plaanidesse.

6. Ta on sinu pere ja sõprade suhtes väga kriitiline.

7. Ta ei arvesta sinu vajadustega.

8. Ta ähvardab suhte lõpetada, kui ei saa oma tahtmist.

Märksõnad
Tagasi üles