R, 9.12.2022

3 saladust, mis aitavad sul 2023. aastal edukamaks saada

Naine
3 saladust, mis aitavad sul 2023. aastal edukamaks saada
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Shutterstock

2023 tuleb väidetavalt raske aasta. Hoolimata sellest, mis saama hakkab, on kõige tähtsam õigesti suhestuda ja kasutada allpool kirjeldatud kolme lihtsat, kuid äärmiselt olulist saladust.

2023. aastal peavad paljud meist silmitsi seisma raskustega, kuid prognoosid ütlevad, et need raskused on ületatavad.

Selleks, et uus aasta tuleks edukas ja õnnelik, järgi neid juhiseid:

Õpi elama siin ja praegu

Tähtsad filosoofid on alati öelnud, et elada tasub ainult olevikus. Aastal 2023 ära mingil juhul lükka olulisi asju hilisemaks. Samuti ära arva, et homne päev tuleb parem, eriti veel, kui sa pole selle nimel suurt midagi teinud.

Õnnelikud inimesed ei vaata kunagi tagasi. Minevik on minevik. Uuel aastal soovitavad astroloogid ja bioenergeetika eksperdid tagasi vaadata vaid selleks, et midagi meeldivat meenutada. Olevikku saab muuta, minevikku aga mitte. Kui lähed tagasi minevikku, jookseb õnn minema.

Tee rohkem seda, mida oskad kõige paremini

Kuluta vähem aega asjadele, mis on teisejärgulised ja mitte eriti olulised. Samal ajal tee rohkem seda, mida kõige paremini oskad. Keskendu rohkem sellele, mis on sulle kõige olulisem. Aastal 2023 ei tohi aega raisata, sest seda ei ole lihtsalt liiga palju. Keskendu vaid tegevustele, mis pakuvad sulle naudingut – nii leiad edu.

Naudi protsessi

Aastal 2023 võivad liiga ambitsioonikad inimesed kogeda palju ebaõnnestumisi. Kuid need, kes teavad, kuidas protsessile endale keskenduda, võivad saada õnnelikumaks. Õnn ei ole eesmärgi saavutamine, vaid tee selleni.

Naudi suhtlemist kellegagi, kes sulle meeldib, seadmata eesmärki temaga abielluda või pere luua. Naudi oma tööd ilma eesmärgita teenida miljoneid. 2023. aasta sümboliseerib elu nautimist. Õnn peitub enesearengus ja mõistmises, miks me elame. 

Märksõnad
Tagasi üles