R, 9.12.2022

PILK PEALE ⟩ 5 asja, mis tasub kiiremas korras maha jätta

Naine
5 asja, mis tasub kiiremas korras maha jätta
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Shutterstock

Õnn ei seisne ainult selles, millest me unistame. See on ka teatud käitumismustrite, harjumuste, soovide ümberhäälestamine. Loe alt, millest sel kuul loobuda, et õnnelikum olla.

Oktoobris ootab meid ees palju tähtsaid päevi, sest just kuul moodustuvad õiged energiavood. See on aeg, mil suve ja sügise vastasseis hakkab tasapisi lõppema. See on rahu, headuse ja tarkuse kogumise aeg.

Konfliktne käitumine

Kui oled kiire ja kärsitu loomuga inimene, võib oktoobris õnn sinust mööda minna. Sellepärast peaksid selle helge ja positiivse kuu esimesest päevast alates vabanema kõigist negatiivsuse ilmingutest. Oktoober on ideaalne aeg selleks, et üksteisega harmoonias ja mõistmises elama hakata. Universum pakub sulle kindlasti õnne ja avab õiged uksed, kui sa teisi inimesi negatiivsusele ei provotseeri. Pole vaja enda ja teiste elu ära rikkuda.

Mineviku teemad

Oktoober on meie aken tulevikku. See kuu tuleb elada nii, et sa ei peaks midagi kahetsema. Selleks tasub ennekõike vabaneda mõtetest, mis on seotud minevikus tehtud vigadega, pahameelega teiste inimeste, saatuse ja iseenda vastu. Kui sa seda teed, juhatab valgus sind uutele horisontidele, võitudele ja optimismile. Selle tulemusena saad aru, millises suunas pead liikuma, et õnnelikumaks saada.

Laiskus ja apaatia

Oktoobris tuleb ise tööd teha ja aktiivsem olla. See on aeg, mil puhkus on oluline, kuid mõõdukas koguses. Laisad inimesed, kellel pole eesmärki, ambitsioone ja soove, lukustatakse kahtluste puuri. Tõenäoliselt peavad nad läbi elama palju emotsionaalseid probleeme. Need, kes tahavad millegi olulise kallal töötada, leiavad eksistentsi mõtte ja jõuavad uuele vaimsele arengutasemele. Ära karda otsida uusi hobisid ja tööd, kui oled kõigest vanast üsna väsinud. 

Aeg suhtlemiseks

Oktoober on suhtlemise, romantika, flirdi, sõpruse ja erksate emotsioonide aeg. Kui septembriks tõmbuvad paljud inimesed endasse ja sukelduvad korraks justkui talveunne, siis oktoobris tuleb kiiresti ärgata ja inimestega suhtlema hakata. Inimestega suhtlemine on parim viis oma probleemidele lahendusi leida.

Probleemid tuleb ise lahendada

Kuigi see on ideaalne aeg suhtlemiseks, ei saa sa lihtsalt niisama ootama jääda, et keegi tuleks ja lahendaks hetkega kõik sinu probleemid. Looda ainult iseendale, kuid ära unusta võimalusel abi palumast, eriti kui praegune elusituatsioon nõuab kiiret lahendamist.

Märksõnad
Tagasi üles