P, 29.01.2023

Naine tellis oma abikaasa mõrva, kuid juhtus midagi täiesti ootamatut...

Naine
Naine tellis oma abikaasa mõrva, kuid juhtus midagi täiesti ootamatut...
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Shutterstock

Naine, kes pidas armukest, palkas kolm palgamõrvarit oma abikaasat tapma. Selle asemel juhtus aga midagi ootamatut – mehed sõbrunesid ja lavastasid abikaasa surma ketšupi abil.

Lõuna-Indias elaval Anupallavil oli abikaasa Humavanath Kumar, kes töötas taksojuhina, pidas veskit ning nad kasvatasid koos kaht last. Naisele tekkis aga armuke ning nad haudusid koos välja plaani, kuidas abikaasast lahti saada. Paar maksis kolmele palgamõrtsukale 1100 eurot ja neile lubati pärast Kumari tapmist veel 1400 eurot.

Loe ka: SEE ON MEESTE SÜÜ | Põhjus, miks naised kõige tihedamini seksist loobuvad

Plaan oli selline, et kaks neist tellivad mehe takso ning kolmas liitub nendega, enne kui nad mehe röövivad. 23. juuli pidi olema mõrvapäev, kuid läks hoopis nii, et mehed hakkasid pidutsema ja palgamõrvaritel polnud südant plaani lõpule viia. Selle asemel määrisid nad mehe ketšupiga kokku ja saatsid siis pildi naisele ja tolle armukesele. Viimane ilmselt taipas, et tegu on võltsinguga, sest võttis 1. augustil endalt elu, et vältida tagajärgi.

Loe ka: 3 peamist põhjust, miks naised petavad

Kumar rääkis oma loo politseile ning need kontrollisid naise ja armukese telefone, millest selgus, et ka naise ema Ammojamma oli vandenõuga seotud.

Palgamõrvarid arreteeriti, samas kui Kumar palunud väidetavalt, et politsei ei karistaks tema naist, kuna ta on talle andestanud, vahendab Mirror.

Märksõnad
Tagasi üles