P, 25.09.2022

Naine teenib erakordselt painduvate pöialde abil üle 115 000 euro kuus

Naine
Naine teenib erakordselt painduvate pöialde abil üle 115 000 euro kuus
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Kuvatõmmis/ Tiktok

Naine, kes kunagi häbenes oma superpainduvaid pöidlaid, teenib nendega nüüd OnlyFansis tuhandeid eurosid. 39-aastane Allie Rae läks 2020. aasta septembris õendusabist üle Onlyfansile, kuid asjad said eriti suure hoo sisse, kui ta hakkas koos abikaasaga tehtud videoid üles laadima.

Allie sõnul maksis üks mees talle 5000 eurot pöidlapiltide eest ja oli neist nii vaimustuses, et tellis lõpuks veel ühe partii. Allie ütles, et on viimase kuu ajaga teeninud üle 7000 euro. «See pöidlajutt algas eelmisel kuul, kui mingi mees kirjutas mulle, sest nägi minu Instagramist ja TikTokist, kui painduvad mu pöidlad on. Ta ütles, et tal on tohutu pöidlafetiš ja minu omad on väga haruldased. Ma isegi ei teadnud, et see on fetiš ja nii ma postitasin selle kohta TikToki. Selle peale hakkasid teisedki mehed mulle sõnumeid saatma, et küsida pilte ja videoid minu pöialdest.»

See pööre oli Allie jaoks üllatav. Kuigi ta on alati teadnud, et tema pöidlad on ebatavalised, siis varem tegi see teda pisut ebakindlaks. Tema fännid on rohkem huvitatud piltidest, kus ta teeb tavalisi asju, nagu autoga sõitmine ja tassi hoidmine. «Alguses mõtlesin, et nad tahavad, et ma poseeriksin nendega seksuaalselt, näiteks alasti või neid oma rindadel hoides, aga nad ütlesid kiiresti, et ei, lihtsalt roolil on hea,» rääkis ta väljaandele Mirror.

Märksõnad
Tagasi üles