L, 28.05.2022

LUGEJATE GALERII ⟩ Vali oma lemmik ja võida Tanel Veenre ehtekomplekt

Anname au Ukraina kangelastele
Naine
Vali oma lemmik ja võida Tanel Veenre ehtekomplekt
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments 1
Triin Palmipuu on tulihingeliselt Ukraina poolt ja kaevab garderoobist muudkui sobivat värvi riideid välja.
Triin Palmipuu on tulihingeliselt Ukraina poolt ja kaevab garderoobist muudkui sobivat värvi riideid välja. Foto: Erakogu
  • Vali oma lemmik ja kutsu ka sõbrad hääletama! Hääletus lõppeb 31.mail.
  • Kanname armeetoone austusavaldusena Ukraina kangelastele.
  • Auhinnaks 2 kaunist Tanel Veenre komplekti - võitjale ja loosiga.

Toeta ka sina moraalselt Ukraina kangelasi! Hääleta kõige ägedama pildi poolt! Võitjale auhinnaks Tanel Veenre võrratult kaunid Ukraina gammas kõrvarõngad. Täpselt sama uhke auhind läheb loosi ka kõigi hääletajate vahel!

Korraga saad anda hääle ühele pildile, jäta galerii alla ka oma kontaktid, et osaleda loosis. Kutsu julgelt kõik sõbrad-tuttavad kaasa mängima!

 

Osale kindlasti, sest kõigil on võrdne võimalus võita! Täpselt sama preemia leiab 2 õnnelikku omanikku - 1 läheb parimale pildile, teine läheb teele loosiga.

Õigluse huvides saab ühest brauserist hääletada ühe korra.

Võida imekaunid Tanel Veenre ehted - Ukraina värvides kõrvamarjad. Tee nii: vali oma lemmikpilt > vali HÄÄLETA > Lisa kontaktid > Saada teele ja loodame, et loosiõnne naeratab just sulle.Hääletada saab ühe korra, kuid võid kõik sõbrad kaasa kutsuda!Suure südamega disainer Tanel Veenre on Ukrainat toetanud juba 35 000 euroga!
Võida imekaunid Tanel Veenre ehted - Ukraina värvides kõrvamarjad. Tee nii: vali oma lemmikpilt > vali HÄÄLETA > Lisa kontaktid > Saada teele ja loodame, et loosiõnne naeratab just sulle.Hääletada saab ühe korra, kuid võid kõik sõbrad kaasa kutsuda!Suure südamega disainer Tanel Veenre on Ukrainat toetanud juba 35 000 euroga! Foto: Tanel Veenre
Ukraina president Volodõmõr Zelenskõi on ikoon ja kangelane, kelle järgi täna joondutakse. Kandes sama gammat avaldame austust temale ning ukrainlaste vaprusele.
Ukraina president Volodõmõr Zelenskõi on ikoon ja kangelane, kelle järgi täna joondutakse. Kandes sama gammat avaldame austust temale ning ukrainlaste vaprusele. Foto: Ukraine Presidency/Ukraine Presi

Pilte ise sotsiaameedias jagades lisa teemaviited #eestimoearmee #postimeesnaine

Kõik pildid koondame galeriisse, mille leiab püsivalt portaalist Postimees Naine.

Igal ajal omad moeikoonid. Kunagi olid need filmidiivad, siis supermodellid ja popmuusikud. Äsja leiti eeskuju sotsiaalmeedia tähekestelt, kes võisid olla mõni tänav eemal elavad naabriplikad, kes peale selfide suurt midagi ei teinudki. Aina suvalisem inimene võis olla kangelane, selleks polnud vaja midagi erilist korda saata. Kangelase mõiste aina devalveerus...

Kuni korraga kärgatas sõda ja tulid tõelised kangelased. Nad ei kekuta, nad seisavad silmitsi surmaga. Selline eeskuju mõjub meile traumana, kuid raputab ka väärtushinnangud, mis pikka aega kes teab kuhu kreeni oli kaldunud, taas paika. Suurim kangelane maailma silmis on Ukraina president Volodõmõr Oleksandrovõtš Zelenskõi. Ja tema järgi joondub ka mood.

LISAKS moraalsele toele paku ka reaalset abi:

Anneta 9002406 - 10€; 9002407 - 25€; 9002408 - 50€ Slava Ukraini

Pane käed külge - valmista varjevõrke Ukrainale. Aitan kaitsta

Toeta sõjapõgenikke - Ukraina heaks

Vaata siit kogu galeriid. See on Ukraina kaungelastele austuse avaldamiseks ja silmailuks - hääletada saab loo sees.

Märksõnad
Tagasi üles