K, 7.06.2023

Eesti mees oma naisele: miks me käime ja petame eraldi, teeme seda parem koos!

Triin Sepp
, Sõbranna.ee toimetaja
Facebook Twitter
Comments
Voodimängudest rääkiva saate külaline, ettevõtja Oliver.
Voodimängudest rääkiva saate külaline, ettevõtja Oliver. Foto: Konstantin Sednev

Igal reedel jõuab Kanal 2 ekraanile uus osa avameelsest ning tabusid murdvast suhetest ning seksist rääkivast saatest «Mida vanemad sulle ei rääkinud». Eelmisel reedel jõudis eetrisse vast hooaja kõige kuumem episood, sest julged eestlased rääkisid kõigest sellest, millega nad oma voodielu vürtsitavad.

Oliver on mees, kes väidab end olevat, nagu üks mees ikka: ta armastab seigelda, seda ka koduseinte vahelt väljaspool ning mõned seiklused viivad teda kuidagimoodi ka läbi võõraste naiste voodite. Ometi hakkas südametunnistus teda ühel päeval ikkagi piinama ning ta ladus oma patud abikaasa ees letti.

Selle vestluse käigus aga selgus, et pihtida on vaja ka naisel endal: oli temagi kirehoos oma meest petma juhtunud. Oliver selgitab juhtunud olukorda lähemalt videos:

Peale seda avameelset jutuajamist tuli paarile aga geniaalne mõte: miks käia ning petta eraldi, kui nad saavad käia ja petta koos! Mõeldud-tehtud ning hakatigi uurima paarivahetuse võimalusi. Tee viis nad lõpuks svingerklubisse ning sealseid võimalusi nähes jäi isegi omasõnutsi parajas koguses elu näinud Oliveril suu kohe pikaks ajaks ikka täiesti lahti. Mees poetab svingerdamise teemal veel nii mõnegi vürtsikuse, neid saad aga kuulda saates, mille leiad SIIT.

«Mida vanemad sulle ei rääkinud» on Kanal 2 eetris igal reedel kell 20.00!

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles