K, 4.10.2023

Lihtne retsept: kokteilita nagu Victoria Beckham

Liisbet Saue
, Sõbranna.ee reporter
Facebook
Comments
Victoria Beckham.
Victoria Beckham. Foto: Yves Herman / Reuters / Scanpix

Moedisainer Victoria Beckham jagab fännidega suvist kokteiliretsepti.

Beckham, kes on parajasti perega Itaalias puhkusereisil, postitas oma Instagrami pildid suvisest ja värskendavast kokteilist, mida soovitab teistelgi proovida. Tähelepanu, tegemist on alkoholiga, mille ka Victoria oma Instagramis eraldi välja tõi.

Kokteili jaoks läheb vaja arbuusimahla, viina ja toonikut, vahendab Hello. Esmalt tuleb arbuus katki teha, saumikseriga sisu pehmeks teha, suuremad tükid välja võtta ja seejärel viin pooleks lõigatud arbuusi sisse valada. Kui kokteil on klaasis, lisa juurde toonik.

Victoria Beckham on tuntud tervislike elustiili valikute poolest. Moedisainer on varem meedias rääkinud, et alustab hommikuid munade või naturaalsete helveste söömisega. Lisaks võtab naine hommikuti aega ka trenni tegemiseks, veetes jooksulindil vähemalt tunnikese. «See on aeg mulle endale,» on Victoria öelnud. «Asi pole ainult selles, kuidas see välimusele mõjub. Oluline on see, millise enesetunde see tekitab. See valmistab mu päevaks ette. Puhastab mu mõtteid. See on aeg, kui ma ei ole telefonis, koos laste ega Davidiga, olen lihtsalt üksinda.»

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles