P, 24.09.2023

Kristiine Keskus avab toidutänava ja muudab välisilme tundmatuseni

Maitsemeel.ee
Facebook
Comments
Foto: Citycon

Kristiine keskus värskeneb – jaanuari keskpaigas valmisid sisetööd ja lähipäevil alustatakse Endla tänava poolse fassaadi uuendamisega. Tööde käigus ehitatakse keskusesse ka toidutänav, kuhu lisandub kaheksa uut söögikohta.

15. jaanuaril alustatakse Kristiine Keskuse Endla tänava poolse fassaadi ehitustöödega, mille raames saab Eesti üks esimesi ja hinnatumaid kaubanduskeskusi kaasaegse välisilme. Keskuse peasissepääs jääb kuni märtsini endisesse asukohta, seejärel liigub 50 meetrit tankla poole. Tööd kestavad sügiseni.

«Kristiine on üks Tallinna populaarsemaid kaubanduskeskuseid ja meil on hea meel, et saame teha selle veelgi ilusamaks ja paremaks. Kuigi Endla tänava poolses otsas käivad kohati päris suured ehitustööd, ei tasu karta, et keskuse igapäevases rütmis midagi muutub — kõik tänased poed ja teenindusasutused jätkavad oma tavapärast tööd,» ütles Citycon Eesti kaubanduskeskuste juht Helen Metsvaht.

Uus toidutänav

Lisaks fassaadi ajakohastamisele tuleb Endla tänava sissepääsu juurde täiesti uus toitlustuskontseptsioon, mis keskendub kiirele moodsale ja soodsale tänavatoidule, koondudes ühtse katuskaubamärgi Kristiine Road alla. Toitlustusala suurus saab olema üle tuhande ruutmeetri. Lisandub 8 eri söögikohta.

​​

Foto: Citycon

«Loodame peagi avaldada ka toidukohad, mis alates sügisest Kristiines maitseelamusi pakkuma hakkavad. Võin kinnitada, et selles osas tuleb keskuse klientidele palju positiivseid üllatusi,» sõnas Metsvaht.

Pärast uuendust on Kristiine Keskuses kokku 15 toitlustuskohta. Toitlustuse ja meelelahutuse osakaal üüritavast pinnast on seejärel 12 protsenti.

Foto: Citycon

Kristiine Keskus avas uksed 1999. aastal. Esimene juurdeehitus tehti aastal 2002, kui Keskus laienes 17 000 ruutmeetri võrra. Aastal 2010 loodi teise laiendusega juurde 13 600 ruutmeetrit uut pinda.

43 700-ruutmeetrisel äripinnal tegutseb ligikaudu 170 kauplust. Kristiines on umbes 100  moepoodi ja 10 suurepärast söögikohta. Keskusel on suur õue-, sise- ja ka katuseparkla. Keskust külastab päevas ligikaudu 20 000 inimest.

Citycon on Põhjamaade kaubanduskeskuste arendaja ja kinnisvara investeerimisfirma. Koos Kristiine Keskusega omab ja haldab Citycon kokku 41 kaubanduskeskust Soomes, Rootsis, Norras, Taanis ja Eestis.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles