T, 27.09.2022

Üpris rõve: mees tellis toidu koju ja sai kaasa määrdunud aluspesu

Maitsemeel.ee
Üpris rõve: mees tellis toidu koju ja sai kaasa määrdunud aluspesu
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Tracy King / PantherMedia / Scanpix

Toidu koju tellimise teenuses ei saa kunagi päris kindel olla - võib vedada, aga ei pruugi. Võib juhtuda, et pead tunde oma toitu ootama, restoran ajab tellimuse sassi või on toit sinuni jõudes juba täiesti jahtunud. Kõik need eelnevad probleemid pole aga võrreldavad sellega, mida koges see mees, kui ta tellis endale eine Uber Eatsiga.

Mees nimega Leo tellis hiljuti õhtusöögi Jaapani restoranist, mis asus tema Florida hotelli läheduses. Kui tema tellimus saabus, siis ta ootas Uber Eatsi juhti hotelli ees, et toit kätte saada. «Kui ma toidu vastu võtsin, siis see juht pani väga suure rutuga minema, see tundus kummaline,» ütles Leo.

Hotellituppa naastes avas mees koti, kus lisaks toidule paistis veel midagi. Algselt ta arvas, et mingi peenem salvrätik, aga kotist välja võttes sai ta aru, et vastu vaatab paar määrdunud aluspükse. Mees oli avastusest šokeeritud.

Leo viskas aluspesu tagasi kotti ja võttis ühendust Uberi, politsei ning restoraniga, kust tellimus pärit oli. Kõik, kellega ta rääkis, tundsid tema olukorrale kaasa, kuid ütlesid, et nende võimuses ei ole midagi erilist ette võtta.

«Selline teadaanne on väga häiriv. Me uurime antud tellimust ning suhtleme kõikide osapooltega, et mõista, mis on juhtunud. Kuller on uurimise ajaks meie rakendusest eemaldatud,» ütles Uberi esindaja.

Uberi esindaja sõnul on Leoga suheldud, tema ees vabandatud ning tagastatud talle raha täies ulatuses. Uberi sõnul ei ole antud kulleriga varem probleeme esinenud, kirjutab Delish.

Märksõnad
Tagasi üles