P, 4.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

VIDEO: Tõhus trenn koos lastega

Facebook Twitter
Comments
Kristina koos kolmes eri kaalus väikeste hantlikestega - harjutust alga!
Kristina koos kolmes eri kaalus väikeste hantlikestega - harjutust alga! Foto: Mihkel Maripuu

Suvel on raske trenniks aega leida – kogu aeg kisub õue, lisaks on lapsed vabakäigul ja vajavad tegevust. Mõni tubli küll püsib trennisaalis, teine sama tubli tarib õue hantlid ja müttab seal. Müts maha, kuid mina nii ei suuda! Õnneks aga leidub hea lahendus laiskadele – kasuta treeningraskustena lapsi. Põnnidel lõbu laialt ja vanem saab korraliku koormuse.

Miks teha trenni koos lastega? Eelkõige loomulikult lõbu pärast! Ega treening ei pea olema tuim ja tõsine kastitõstmine, vastupidi – naer on täiendav kõhulihaste treening. Lastele võib rääkida küll, et liikumine on kasulik ja šal-lal-laa. Niisama jutuga neid ei veena, kuid isiklik eeskuju haarab otsekohe kaasa. Kui lapsed saavad koos ema või isaga trenni teha ning nautida nii pingutust, lähedust kui ka koos tegutsemise lõbu, ei tõmba miski vägi neid hilisemas elus enam spordi juurest eemale.

Kristina koos kolmes eri kaalus väikese hantlikesega - harjutust alga!
Kristina koos kolmes eri kaalus väikese hantlikesega - harjutust alga! Foto: Mihkel Maripuu
Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles