P, 1.10.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Galerii: Kahvliahvikesed möllasid Ülemiste keskuses

Naine
Facebook
Comments

Möödunud laupäeval leidis Ülemiste keskuses heategevusliku lastekodude jõululaada «Topeltkink» raames aset vahva kahvliahvikeste töötuba ja hiljaaegu ilmunud laste kokaraamatu «Lase mind kööki» esitlus.

Töötubade juhendajateks olid raamatu «Lase mind kööki!» autorid Merle Liivak ja Hele-Mai Alamaa, raamatu vinged kangelased Otto ja Aksel koos isa Kaidor Kahariga ning armastatud laulja Lenna Kuurmaa. Koos suristati trikisuusataja Kelly Sildaru lemmikut Energiasmuutit, kaunistati piparkooke ja valmistati Rõõmsaid kõrsikuid, mille retsepte võib leida värskest kogumikust.

«Lase mind kööki!» on hoogne järg eelmisel aastal ilmunud «Kahvliahvi kokaraamatule». Uuest teosest leiab kirju seltskonna lapsi siit ja sealtpoolt Eesti nurgast, lisaks Kelly Sildarule ka näiteks Evelin Ilvese tütar Kadri Keiu ning telesarjast «Meie pere ja muud loomad» tuttava Uma Säsil Hanso Saaremaalt.

Vaata pilte!

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles